Baby Shower

Baby Shhttps://es.medadvice.net/slimagic/ower, ülkemize yeni giriş yapmış olan modern bir doğacak bebeğin kutlama geleneğidir. Doğum öncesinde sevdikleriniz ile bir arada toplanıp eğleneceğiniz aynı zamanda bebeğiniz için bir çok hediyenin getirileceği bu etkinliği düzenlemeyi düşünüyorsanız size her konu da yardımcı olabiliriz.

Baby shower partisinde belirlediğiniz konsept ve renklere uygun olarak mekanın süslemesi, davetlilere verilecek ikramlar, hediyelikler tamamen el işçiliği ve kişiye özel olarak tasarlanıyor. Baby Shower partisinde annenin zevkine uygun olarak tasarlanan dekor ürünleri mekan içine en uygun biçimde yerleştiriliyor. Mekanın boyutu ve türü ne olursa olsun en uygun mimari konsept belirlenerek süsleme organizasyonu gerçekleştiriyoruz.

Baby Shower partisinde davetlilere vermek istediğiniz hediyelik aksesuar ve ürünleri de yine sizin seçimleriniz doğrultusunda hazırlanıyor. Eğer sizde doğum öncesi Baby Shower partisi düzenlemek istiyorsanız profesyonel ekibimiz ile iletişime geçerek ihtiyacınıza en uygun seçenekleri öğrenebilirsiniz.
https://es.medadvice.net/idealis/